WSKAźNIKI NA PALETACH DREWNIANYCH, KTóRE POWINIENEś ZNAć

Wskaźniki na paletach drewnianych, które powinieneś znać

Wskaźniki na paletach drewnianych, które powinieneś znać

Blog Article

Nie zaleca się ich używania z automatycznymi przenośnikami rolkowymi. Mogą być natomiast stosowane przy automatycznych przenośnikach łańcuchowych.

Strona B: magazynowanie na regałach wjezdnych, regałach press-back z wózkami i regałach z wózkami wahadłowymi sterowanymi radiowo. Na regałach tradycyjnych konieczne jest zastosowanie poprzeczek na palety.

Niezwykle ważny jest aspekt łatwej naprawialności palet drewnianych – w większości przypadków wystarczy po prostu wymienić uszkodzoną deskę na nową.

W wyniku tej normalizacji powstała europaleta stosowana jako podstawowa i główna platforma do składowania read more oraz transportu towaru.

Kolejnym etapem jest proces suszenia drewna w specjalnie przystosowanych do tego celu suszarniach. Po tej czynności, a następnie po przycięciu drewna do odpowiednich rozmiarów otrzymujemy materiał wyjściowy do produkcji factorów do palet.

Nie wszyscy wiedzą, że drewno nie jest jedynym materiałem, z którego wytwarza się palety. Nic w tym dziwnego – od momentu swojego powstania palety drewniane zawładnęły bowiem rynkiem.

Dlatego codziennie dokładamy wszelkich starań, aby nasze drewniane palety wyróżniały się najwyższą jakością oraz niezawodnością. Gwarantujemy, że decydując się na współpracę z nami, otrzymają Państwo produkt wykonany z najwyższą starannością oraz w atrakcyjnej cenie.

Wyposażenie magazynuWróć do kategorieRegały magazynoweWózki paletoweWózki ręczneWózki platformoweWózki półkoweWózki transportowe dollyWózki nożycoweTace ociekoweAkcesoria magazynowe

Ze względu na to, że są to zarazem najpopularniejsze palety drewniane, EPA odgrywa ogromną rolę w standaryzacji oraz podnoszeniu jakości palet drewnianych w ogóle.

Jeżeli pojawiły się jakiekolwiek pytania, bądź potrzebujesz konsultacji w doborze produktu, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego na stronie kontaktu i pozostawienia w nim wiadomości. W następnym dniu roboczym udzielimy odpowiedzi zwrotnej.

Istnieje norma europejska określająca sposób ich wykonania. Palety spełniające te wymagania nazywane są europaletami.

Warto wiedzieć, że mimo prostoty, jaka cechuje konstrukcję palet drewnianych, na ich cykl produkcyjny składa się szereg ścisłe zunifikowanych etapów. Każdy z nich przyczynia się do powstania wysokiej jakości produktu końcowego o konkretnych parametrach technicznych.

Zbijanie palet przeprowadzane jest za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych maszyn. Dodawane są wówczas takie elementy jak wsporniki czy okucia, zapewniające całej konstrukcji strukturę i stabilność.

palety niestandardowe – ze względu na rozmaite, często niestandardowe potrzeby niektórych gałęzi przemysłu czasem pojawia się potrzeba korzystania z palet o nienormowanych rozmiarach bądź kształtach;

Jest to niezwykle ważne, gdyż niewłaściwe składowanie może doprowadzić do pojawienia się na paletach grzybów lub pleśni.

Report this page